Lodówka LG GR-P227YLQA – recenzja sprzętu

patrycja | 19 lipca 2019

Lodówka jest sprzętem, który pojawia się w chyba wszystkich domach. Pozwala nam na przechowywanie naszego jedzenia, owoców, warzyw, a nawet dań w odpowiedniej temperaturze. Wszystko po to, aby produkty dłużej mogły pozostać świeże i dobre do spożycia. Jednak wielu może się zastanawiać, po czym poznać, że lodówka jest odpowiednia i to właśnie tą powinniśmy zakupić. Aby rozwiać wątpliwości, dziś sprawdzimy lodówkę LG GR-P227YLQA .

Barek i kostkarka lodówki LG

Specyfikacja techniczna

  • Lodówka wolnostojąca side by side
  • Posiada system no Frost
  • Pojemność chłodziarki to 358 l. Natomiast pojemność zamrażarki to 186 l.
  • Klasa energetyczna ma oznaczenie symbolu „A”
  • Lodówka jest dość spora – posiada wymiary 175x89x75 cm
Część zamrażarki w lodówce

Dodatkowe funkcje


W lodówce LG GR-P227YLQA znajdziemy wcześniej już wspomniany system No Frost. Jest to ważna funkcja, bo dzięki niej ograniczamy powstawanie szronu na naszych produktach, które znajdują sie w zamrażarce. Działa on w taki sposób, że ciepłe powietrze jest usuwane z wnętrza lodówki, a wdmuchiwane jest chłodne. Przez to wnętrze urządzenia jest regularnie osuszane i nie powstaje szron.
W tym modelu pojawiła się również kostkarka, która umożliwia nam dodawanie do naszych napojów kostek lodu bez otwierania zamrażarki i długich prób wyciągnięcia kostek z foremek.
Do chłodzarki bezpośredni dostęp mamy róznież przez małe drzwiczki tzw. barku. Umożliwia on wyciągnięcie mleka, butelek lub innych produktów ustawionych na balkoniku drzwi lodówki bez otwierania całych drzwi.

Łatwość wyjmowania produktów

Ocena klientów na temat Lodówki LG GR-P227YLQA


Opinie klientów są podzielone. Część z nich jest w stanie polecić ten produkt każdemu podkreślając zalety, jakimi najczęściej są: niezawodna kostkarka, przydatny barek na zimne napoje i świetny wygląd nadający stylu naszej kuchni. Poza tym lodówka ma dużą pojemność, a to też dla wielu użytkowników ma duże znaczenie. Jednak trzeba wspomnieć również o wadach. Użytkownicy jako główną wadę wymieniają plastikowe części od półek, które się łamią. Ponadto wadliwy też może być panel sterowania, który „sam zmienia ustawienia”. Kolejnym minusem, jaki może sie pojawić jest rozszczelnienie układu chłodniczego, którego wymiana to koszt około 600-700zł. Na tej podstawie pojawia się obawa, że cena za taki sprzęt jest zbyt wysoka, biorąc pod uwagę fakt, że możemy być narażeni na poniesienie znacznych kosztów napraw.

Lodówka side by side LG

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najciekawsze artykuły