Lodówka Beko RCNA400E30ZX – recenzja sprzętu

patrycja | 10 października 2019

Lodówka to ten rodzaj urządzenia, z którego korzystamy codziennie. Ważne więc, żeby była odpowiednio dopasowana do naszych potrzeb, a także spełniała swoje podstawowe funkcje bez zarzutu. Przy zakupie warto więc zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Przede wszystkim jakość. Wybierzmy praktyczny i funkcjonalny model, którego dobre wykonanie posłuży przez ładnych parę lat. Naprawdę takie urządzenie wcale nie musi kosztować dużo. Jednym z ciekawszych modeli jest lodówka Beko RCNA400E30ZX. Sprawdźmy, co potrafi!

Specyfikacja techniczna

Klasyczna lodówka wolnostojąca z podziałem na część chłodząca w górnej części urządzenia oraz na część zamrażarki na dole.

  • pojemność całkowita: 400 litrów brutto
  • wymiary: 201 x 60 x 65 (wys, szer, gł.)
  • klasa energetyczna: A++
  • sterowanie: elektroniczne wraz z wyświetlaczem
  • oświetlenie: LED

Lodówka Beko RCNA400E30ZX posiada 3 szklane półki w część chłodziarki oraz pojemnik na warzywa i owoce. Dodatkowo na drzwiach lodówki znajdują się trzy balkoniki oraz jeden mniejszy pojemnik.  Natomiast w zamrażarce znajdziemy 3 pojemne szuflady na mrożonki.

Lodówka Beko RCNA400E30ZX - recenzja sprzętu

Dodatkowe funkcje w Beko RCNA400E30ZX


Technologia NeoFrost: to nowy standard w dziedzinie rozmrażania. Dzięki tej funkcji wyeliminujesz powstawanie lodu i szronu w swoim urządzeniu. Działa na zasadzie rozdzielenia obiegu powietrza w taki sposób, aby stworzyć najlepsze warunki chłodzenia zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce.

System Active Fresh Blue Light: to inaczej specjalne oświetlenie wewnątrz szuflady na owoce i warzywa. Jego zabarwienie jest w kolorze niebieskim. Nie jest to przypadek, bo ten właśnie odcień zapewnia ciągłość procesu fotosyntezy i w konsekwencji wspomaga utrzymanie świeżości warzyw i owoców przechowywanych  w tek komorze.

Lodówka Beko RCNA400E30ZX - recenzja sprzętu

Komora EverFresh+: jej działanie polega w głównej mierze na minimalizowaniu wahań temperatury wewnątrz tej szuflady. Wszystko to dzięki zastosowaniu uszczelki, która znajduje się dookoła pokrywy szuflady. W ten sposób możemy przedłużyć świeżość warzyw i owoców nawet do 30 dni.

Podobnie jest z półką na butelki – to kolejny plus tego modelu. Jest podwieszona w części chłodziarki i wyprofilowana tak, aby przechowywanie na niej butelek było komfortowe i łatwe.

Czy warto?


Beko jest firmą, która funkcjonuje na rynku od wielu lat. Jej znakiem rozpoznawczym jest dobra cena w stosunku do jakości. Ponadto, produkty tej marki często są doceniane przez użytkowników. Lodówka Beko RCNA400E30ZX kosztuje ok 1900zł. Naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjna cena, a funkcjonalność i praktyczne rozwiązania z pewnością zadowolą klientów firmy Beko.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o