Lodówka Amica FK239.3X recenzja.

Lodówka Amica FK239.3X – recenzja sprzętu
Katarzyna
2018-09-19

Amica FK239.3X może pochwalić się przede wszystkim ciekawym designem. Wygląda stylowo, a dzięki szerokiej gamie kolorów z pewnością uatrakcyjni wnętrza każdej kuchni. Ten ładny wygląd jest też praktyczny, bowiem drzwi można zamontować po dowolnej stronie lodówki. To z kolei daje możliwość wysuwania szuflady z części zamrażarki już przy kącie 90 stopni. Zatem, jeśli urządzasz swoją kuchnię od podstaw – możesz zmienić ustawienie drzwi na tę stronę, która jest dla Ciebie bardziej wygodna, a jeśli za jakiś czas będziesz chciał ponownie zmienić sposób otwierania drzwi – nic nie stoi na przeszkodzie! W każdej chwili możesz to zmodyfikować.

Sama lodówka jest bardzo pojemna – to prawie 200 litrów. W części zamrażarki znajdują się trzy duże i pojemne szuflady. Przechowywanie w nich sporej ilości produktów, to już nie problem, a dostęp do nich jest bardzo łatwy i praktyczny. Natomiast w części chłodziarki mamy cztery półki, w których wykorzystano technologię SafetyGlass, czyli półki z hartowanego szkła. Dzięki temu masz pewność, że wytrzymają ciężar Twoich produktów. Już nie musisz zastanawiać się, czy możesz włożyć do chłodziarki garnek z zupą albo słoiki od teściowej.

Również szuflada na owoce i warzywa jest bardzo miłym zaskoczeniem. Jest duża i pojemna. Łatwo więc utrzymasz w niej porządek, zmieścisz dużo produktów i szybko znajdziesz to, czego w danej chwili potrzebujesz. Dodatkowym i praktycznym rozwiązaniem jest trzeci balkonik na drzwiach chłodziarki. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i daje możliwość swobodnej regulacji. Możesz więc przesuwać balkoniki wedle potrzeb, dzięki czemu schłodzisz maksymalną ilość napojów. Miłym zaskoczeniem jest też podstawka na jajka. Niby banalna sprawa, ale jednak przyjemnie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dzięki tej opcji nie musisz martwić się o bezpieczne przechowywanie jaj. Podstawka jest oddzielona od pozostałych produktów, więc masz pewność, że jaja są odpowiednio chronione.

Lodówka Amica FK239.3X to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Szereg ciekawych trików i zastosowań z pewnością ułatwi codzienne przechowywanie produktów i uczyni twoje życie łatwiejszym!

Lodówka Amica FK239.3X – recenzja sprzętu
5 (100%) 2 votes
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x