Kuchenka gazowa Amica 58GGD1.23OFP – recenzja sprzętu

patrycja | 28 maja 2019

Kuchenka gazowa Amica 58GGD1.23OFP to model, zasługujący na szczególną uwagę. Wzrok przyciąga niebanalnym designem, który z pewnością może wpisać się w wystrój chyba każdej kuchni. Kolor inox wyróżnia się na tle innych urządzeń i sprawia, że kuchenka jest odpowiednio wyeksponowana. Jednak to dopiero początek jej zalet. Jeśli chcesz się przekonać, co potrafi, sprawdź naszą recenzję.

Specyfikacja techniczna


Kuchenka gazowa Amica jest energooszczędna, z klasą energetyczną A. Posiada piekarnik gazowy. Do gotowania i smażenia przeznaczone są 4 palniki – jeden duży, jeden mały i dwa średnie. Jest pokryta emalią łatwoczyszczącą Easy Clean, co jest bardzo pomocne w utrzymaniu sprzętu w czystości. Dużym plusem jest tu zabezpieczenie przeciwdopływowe gazu. Dzięki temu masz pewność, że w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa lub braku płomienia w palniku, płyta natychmiast odetnie dopływ gazu. To ważna sprawa, bo zwiększa bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Jak wygląda kuchenka gazowa Amica?

Dodatkowe funkcje


Niewątpliwym plusem jest tu pojemność piekarnika, który pozwala na maksymalne wykorzystanie komory. To gwarancja możliwości przygotowania dużych porcji każdej potrawy. Kolejną zaletą jest schowek na duże garnki. Jeśli masz problem z przechowywaniem naczyń o sporych gabarytach, to kuchenka gazowa Amica, pomoże Ci go rozwiązać. Specjalny schowek znajdujący się w kuchence sprawi, że te garnki, z których najczęściej korzystasz, możesz mieć zawsze pod ręką. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również zwiększona płaszczyzna robocza rusztu, która znajduje się na płycie z palnikami gazowymi. Taka funkcja gwarantuje wygodne i komfortowe korzystanie z urządzenia. No i najciekawsze rozwiązanie zastosowane w tym modelu to przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi. Jeśli chcesz mieć swoje ulubione przepisy w zasięgu wzroku, to tutaj masz taką możliwość.

objawy uszkodzenia generatora iskrownika moga byc powazne

Kuchenka gazowa Amica w opinii konsumentów


Ten model kuchenki cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników. Właściciele tego sprzętu chwalą ją przede wszystkim za dobry stosunek ceny do jakości. Poza tym wskazują, że kuchenka gazowa Amica jest praktyczna, wygodna i funkcjonalna.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o