Jaki opłaca się kupić piekarnik do zabudowy? 2019-02-12

Jaki opłaca się kupić piekarnik do zabudowy?

Piekarniki to urządzenia, bez których w dzisiejszych czasach ciężko byłoby nam się obejść.  Mogą funkcjonować samodzielnie lub być umieszczone w meblach kuchennych. Dzisiaj zajmiemy się właśnie piekarnikami pod zabudowę i doradzimi, które modele i dlaczego warto zakupić.

Beko BCM15400XG

Piekarniki do zabudowy to najczęściej stosowane rozwiązania w kuchni. Mogą być montowane pod blatem lub w słupku razem z innymi urządzeniami AGD. Przeważnie mają około 60 cm szerokości, jednak w przypadku  bardzo małych kuchni bez problemu zakupimy mniejsze do około 50. Przykładem takiego kompaktowego piekarnika jest Beko BCM15400XG. Urządzenie to mimo małych rozmiarów spełnia wszystkie funkcje standardowego sprzętu tego typu. Posiada między innymi funkcję grilla, który przypieka mięso oraz ryby uzyskując doskonały efekt chrupkości. Dzięki funkcji termoobiegu szybko rozmraża potrawy, a z funkcją Slow Cooking zachowuje ich soczysty smak. Piekarnik ten umożliwia także pieczenie kilku potraw w jednym czasie bez mieszania się zapachów oraz smaków.

Amica EB7654A + Integra Soft

Wybierając piekarnik pod zabudowę zwróćmy także uwagę na jego wyposażenie zwłaszcza na typ prowadnic. Do wyboru mamy tradycyjne drabinkowe lub teleskopowe. Świetnym przykładem zastosowania prowadnic teleskopowych jest piekarnik Amica EB7654A+ Integra Soft. Umożliwia on  instalację prowadnic na różnych poziomach, dzięki czemu pieczenie jest  łatwiejsze i bardziej komfortowe. Urządzenie to ma możliwość także ich blokady zabezpieczając je przed przesunięciem.

Najważniejsze cechy oraz funkcje piekarnika Amica EB7654A + Integra Soft:

 • Posiada bardzo gładką i łatwą w czyszczeniu powierzchnie ( z emalii Easy Clean)
 • Umożliwia łatwy demontaż szyby, bez wyjmowania drzwi
 • Wyposażony jest w szybę refleksyjną ( zmniejsza temperaturę frontu)
 • Posiada funkcję termoobiegu oraz grillu
 • Posiada funkcję ECO ( wykorzystuje ciepło resztkowe do dopiekania potraw)
 • Posiada funkcje szybkiego nagrzewu komory w bardzo krótkim czasie
 • Posiada szeroką skalę temperatur (od 30º do 280º)

Bosch HBA354YB0

Jeśli czyszczenie piekarnika nie jest waszym ulubionym zajęciem to  następny model na pewno bardzo wam się spodoba. Jest to Bosch HBA354YB0, który dzięki funkcji Eco Clean Direct jest w stanie usunąć wszystkie zanieczyszczenia podczas pracy tego urządzenia. Jedyną czynnością, którą musisz zrobić na koniec to przetrzeć szmatką dno i drzwiczki piekarnika.

Najważniejsze cechy i funkcje piekarnika Bosch HBA354YB0

 • Posiada funkcję termoobiegu 3D (możliwość pieczenia wielu potraw na raz)
 • Funkcja szybkiego nagrzewania
 • Wyposażony w prowadnice teleskopowe
 • Wyposażone jest w oświetlenie halogenowe
 • Posiada wyświetlacz LED oraz chowane pokrętła

 

Jaki opłaca się kupić piekarnik do zabudowy?
5 (100%) 4 votes
avatar
Anna

W dzieciństwie uwielbiała rozbierać na części pierwsze wszystkie zabawki, a obecnie przeniosło się to na urządzenia AGD. Lubi poznawać nowe rozwiązania technologiczne oraz przenosić je w życie codzienne. Majsterkuje, piecze ciasta i dużo pisze...

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x