Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Intuicyjne sprzęty AGD w naszym domu

Intuicyjne sprzęty AGD w naszym domu

Baza porad North.pl - ciekawostki o AGD 2

 

Wybierając AGD warto zdecydować się na takie sprzęty, które będą intuicyjne w użyciu, czytelne oraz szybkie do nauczenia. Wiadomo bowiem, że w domach pojawia się coraz więcej różnych urządzeń i czasami łatwo pogubić się w tych wszystkich opcjach oraz funkcjach. Jakie są intuicyjne sprzęty AGD? Podpowiadamy!


Intuicyjne sprzęty AGD:

Płyta indukcyjna z rozszerzonym polem i TurboBoost

Nasz wybór padł na płytę indukcyjną oferowaną przez firmę Bosch, posiadającą sensoryczne sterowanie. Nie przypadkowo, ponieważ intuicyjne funkcjonowanie jest widoczne na każdym kroku. TurboBoost zapewnia szybkie podgrzewanie, co bardzo przyspiesza proces podgrzewania np. mleka dla dziecka. Rozszerzone pole nazwano tutaj CombiZone. Przyda się na pewno w przypadku przygotowania potraw w dużych brytfannach czy pieczeniu ryby. Idealne wysmażenie to nie tylko pilnowanie potrawy od czasu do czasu mieszając, ale ustawienie inteligentnych sensorów w 4 poziomowej skali.

Intuicyjne sprzęty AGD w naszym domu


Robot odkurzający Xiaomi Mi Robot

Tak, tym razem nie iRobot Roomba, który jest praktycznie dwukrotnie droższy od Mi Robot Xiaomi. Chiński rynek szturmem podbija serca wielu użytkowników AGD, którzy nie boją się nowych technologii. Śmiało można zaliczyć go do naszego zestawienia inteligentnych sprzętów AGD. Odkurza, mopuje, zbiera sierść i łączy się z aplikacją Mi Home przez smartfona. Co ciekawe, odkurzanie i mopowanie to dwie niezależne od siebie czynności, które mogą działać jednocześnie bez problemu. Także można najpierw odkurzyć powierzchnię z większych drobin i następnie umyć ją na mokro. Pojemność baterii wynosi 5200 mAh, co starczy na około 2,5 h nieprzerwanej pracy.

Intuicyjne sprzęty AGD w naszym domu
źródło: amazon.com

Lodówka Samsung Family Hub

To jest naprawdę technologiczne cudo. Wgrana książka kulinarna pozwoli na przygotowanie przepisów z produktów, które posiadasz aktualnie w lodówce. Sprawdza na bieżąco stan produktów, czyli co jest zepsute i nadaje się do wyrzucenia, a co jeszcze zdatne do użytku (dzięki trzem kamerom umieszczonym w środku). Elektroniczny wyświetlacz służy nie tylko do sterowania lodówką, ale również istnieje możliwość sporządzania notatek! Planowanie zakupów w kalendarzu, dostęp do WiFi. To jest najwyższa technologia AGD z górnej półki dla wybranych. Choć fakt – koszt około 15 tys. złotych to prawie cena auta z segmentu B.

Intuicyjne sprzęty AGD w naszym domu
źródło: samsung.com
Oceń post: