Ekspres do kawy Saeco Lirika One Touch RI9851/01

patrycja | 7 listopada 2019

Każdy kawosz, wie jak ważna jest dobra pyszna kawa, szczególnie ta o poranku. Dodaje ona energii do działania i pobudza. Przy tym powinna świetnie smakować i zapewniać chwilę przyjemności przed dniem pełnym wyzwań lub w trakcie chwili przerwy. Aby zapewnić sobie taką pyszną przyjemność powinniśmy starannie wybierać nie tylko samą kawę ale także urządzenie, które ją dla nas przygotuje. Dzisiejszą propozycją jest Ekspres do kawy Saeco Lirika One Touch RI9851/01. Sprawdźmy jego możliwości!

Specyfikacja techniczna

Linia Lirika została stworzona z myślą o najbardziej wymagających kawoszach, którzy oczekują najlepszych efektów. Nie tylko funkcje są tu bardzo rozbudowane. Także design jest intrygujący. To srebrno – czarna obudowa, którą wyróżnia elegancja. Taki model ekspresu z pewnością doda każdej kuchni charakteru i odświeży wnętrze.

  • rodzaj ekspresu: automatyczny
  • rodzaj kawy: ziarnista
  • młynek: tak
  • moc: 1800 W
  • ciśnienie: 1,5 bar
  • rodzaj regulacji: moc kawy

Młynek w ekspresie do kawy pracuje zbyt krótko

Dodatkowe funkcje w Saeco Lirika One Touch RI9851/01

  • intuicyjna obsługa: ten model posiada łatwy w obsłudze wyświetlacz, który informuje o najważniejszych komunikatach. Znajdziemy tu także przyciski po prawej i lewej stronie, które w łatwy sposób pozwalają na wybór ulubionej kawy. Dodatkowym plusem jest fakt, że ekspres przy pomocy kolorów informuje nas o stanie urządzenia. Jeśli wszystko jest w porządku, widzimy zielony kolor, w przypadku awarii pojawia się pomarańczowy ostrzegawczy znak. Natomiast kiedy dzieje się coś złego, alarmuje nas czerwony kolor.
  • solidne wykonanie: to podstawa u marki Saeco. W tym modelu zadbano na przykład o ceramiczny młynek – odporny na uszkodzenia, zapewniający dokładne zmielenie kawy.
  • spienianie mleka: jeśli masz ochotę na latte czy cappuccino, to nic prostszego! Ekspres do kawy Saeco Lirika One Touch RI9851/01 przygotuje Twoje ulubione napoje mleczne dzięki wbudowanej funkcji spieniania mleka.
  • klasa energetyczna: w tym modelu oznaczona jest symbolem A. Zatem nie ma wątpliwości, że to sprzęt, który pracuje tak, aby jednocześnie oszczędzać prąd, a w efekcie nie zwiększać rachunków.

Ekspres do kawy Saeco Lirika One Touch RI9851/01

Czy to dobry wybór?

Uważamy, że tak! Ekspres do kawy Saeco Lirika One Touch RI9851/01 to urządzenie. Które spełni oczekiwania wszystkich miłośników kawy. Jest wielofunkcyjny, bo przygotuje różne rodzaje napojów. Jest także prosty w obsłudze, zatem nie powinien stanowić problemów na co dzień także tym osobom, które nie śledzą nowinek technologicznych.

Ekspres do kawy Saeco Lirika One Touch RI9851/01

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o