Dobry mikser z misą to… 2019-02-04

Dobry-mikser-z-misa

Każdy z nas, niezależnie od tego, czy jest super mistrzem czy też laikiem kuchennym pragnie posiadać dobrej jakości, wielofunkcyjny sprzęt AGD. Jednym z urządzeń tego typu jest własnie  mikser z misą, z którego  korzystamy dość często do przygotowywania różnego rodzaju ciast oraz mas. Jak jednak wybrać ten odpowiedni, gdy na rynku AGD znajduje się tak wiele modeli? Który z promowanych przez producetów jest wart zakupu oraz swojej ceny? Dzisiaj przedstawimy Ci kilka propozycji, które są naszym zdaniem warte uwagi oraz przeanalizujemy ich funkcje.

Mikser Zelmer 481.64

Pierwszym proponowanym mikserem jest Zelmer 481.64. Dlaczego wybraliśmy właśnie ten model? Przede wszystkim ze względu na dużą funkcjonalność, wyposażenie oraz i przystępną cenę. Mikser ten posiada w wyposażeniu standardowym misę o pojemności 3 litrów, stojak z antypoślizgowymi nóżkami, mieszadła ( trzepaczki i haki), łopatkę do zgarniania produktów na ściankach, łopatkę do samodzielnego mieszania oraz tarczę służącą do przecierania warzyw. Zatem wszystko czego możesz od urządzenia tego typu oczekiwać. A jeśli zestaw podstawowy jest dla Ciebie zbyt ubogi, możesz uzupełnić go w dodatkowe elementy, które zakupisz osobno. Dodatkowe akcesoria to nie jedyna zaleta tego sprzętu. Na uwagę zasługuje także jego wykonanie: solidne, z wysokiej jakości materiałów. Mimo, że podstawowym materiałem jest plastik nie powinieneś się tym zrażać. Nie zniekształca się on pod wpływem gorącej temperatury, ani nie niszczeje. Pamiętać jednak musisz, aby dokładnie przestrzegać zasad prawidłowej pielęgnacji. Jak już wcześniej wspomnieliśmy produkt jest bardzo funkcjonalny. Można go używać zarówno z misą, jak i bez. Wszystko zależy od naszych potrzeb i wygody.

Jakie funkcje spełnia mikser z misą Zelmer 481.64?
Urządzenie to przede wszystkim spełnia wszystkie podstawowe funkcje: miksuje, ubija oraz miesza. Mieszaki do tego miksera oraz inne akcesoria zakupisz na stronie north.pl. Warto również wspomnieć o funkcji Turbo i tu uwaga wszyscy leworęczni! przycisk ten znajduje się po obu stronach obudowy, dzięki czemu bez problemu go włączysz. Na uwagę zasługuje tutaj także pięciostopniowa regulacja prędkości, która umożliwia dopasowanie prędkości do rodzaju wyrobu. Zachwycisz się także funkcją zabezpieczającą przed przegrzaniem, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się sprawnością urządzenia oraz przyjemnością przygotowywania deserów przez długi czas.

Mikser Zelmer Mix Robi 381.61

Mikser Zelmer Mix Robi 381.61 to kolejna doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy chcą szybko przyrządzić deser czy dip. Jego największą zaletą jest wielofunkcyjność i bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom miesza oraz ubija bez ryzyka wypadnięcia mieszadeł podczas pracy. Dodatkowym plusem jest funkcja Turbo oraz regulacja prędkości, która zezwala na jej wybór w 5 stopniach. Podobnie jak Zelmer 481.64, tak i Mix Robi może pracować zarówno z misą, jak i bez, dzięki czemu staje się bardziej komfortowy w użytkowaniu. Produkt ten rzadko kiedy się psuje, a jego bogate wyposażenie sprawia, że dzięki niemu przygotujesz niemal wszystko.

Mikser Bosch MFQ3555GB

Kolejną świetną propozycją jest Bosch MFQ3555GB – mikser, który nie zawiedzie swoim działaniem nikogo. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość wykonania oraz wyjątkowo ciche działanie. To ostatnie zawdzięcza przede wszystkim nowoczesnej technologi oraz wyjątkowo lekkim materiałom. Produkt jest bardzo prosty w obsłudze i poręczny co sprawia, że praca przy użyciu tego urządzenia jest bardzo komfortowa i przyjemna.

Dobry mikser z misą to…
5 (100%) 3 votes
avatar
Anna

W dzieciństwie uwielbiała rozbierać na części pierwsze wszystkie zabawki, a obecnie przeniosło się to na urządzenia AGD. Lubi poznawać nowe rozwiązania technologiczne oraz przenosić je w życie codzienne. Majsterkuje, piecze ciasta i dużo pisze...

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się x