Chłodziarka do win Liebherr WTes 1672 – recenzja

patrycja | 19 września 2019

Każdy koneser alkoholu wie, że napoje wysokoprocentowe smakują najlepiej, kiedy są odpowiednio schłodzone. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się chłodziarki do win. Odpowiednie schłodzenie alkoholu pozwala na wydobycie z niego wszystkich walorów smakowych. Na Targach IFA2019 w Berlinie zobaczyliśmy wiele ciekawych modeli chłodziarek do win. Jednym z nich była propozycja od Liebherr WTes 1672. Jeśli nie znasz jeszcze tego modelu, to sprawdź koniecznie jakie są jego zalety!

Specyfikacja techniczna

  • Klasa efektywności energetycznej            A
  • Wymiary                                          82,2 / 59,8 / 57,5 cm
  • Pojemność użytkowa                       95l.
  • Maksymalna liczba butelek               34
  • Ilość obiegów chłodniczych               2
  • Strefa temperatur                            2

Wina wewnątrz chłodziarki Liebherr WTes 1672

Nowatorskie rozwiązania w Liebherr WTes 1672


Z pewnością ciekawym trikiem zastosowanym w tym modelu jest delikatne i precyzyjne zamykanie drzwi. To dzięki systemowi SoftSystem, który automatycznie spowalnia ruch drzwi przez co nawet przy mocniejszym pchnięciu drzwi, masz pewność, że nie będą one trzaskać.


Warto wspomnieć też o systemie TipOpen, który charakteryzuje się brakiem uchwytu. Jak więc otworzyć drzwi? Właśnie za pomocą jednego delikatnego dotknięcia. Wystarczy lekko docisnąć drzwi, aby same się otworzyły.

Modele chłodziarek do win od Liebcher

Jakoś przede wszystkim

  • Profesjonalne wykonanie Liebherr WTes 1672 widoczne jest w każdym elemencie. Na przykład w półkach – są ręcznie wykonane z najwyższej jakości drewna, co zapewnia bezpieczne przechowywanie butelek typu Bordeaux. Dodatkowym plusem jest półka do ekspozycji win.
  • Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest oświetlenie LED z możliwością regulacji natężenia. Dzięki temu masz pewność, że nie nagrzewa się i nie zmienia temperatury wewnątrz chłodziarki.
  • Co jeszcze oferuje nam Liebherr WTes 1672? A no niemało. Na przykład znajdziemy tutaj filtr z węglem aktywnym FreshAir, który ma za zadanie zapewnić świeże powietrze w wewnątrz chłodziarki.
  • Wartym uwagi jest też na pewno kompresor. Choć może się wydawać mało istotny, to jest zupełnie odwrotnie, bo to właśnie on odpowiada za cichą pracę urządzenia.

nowoczesne rozwiązania od Liebchera

Chłodziarka do win Liebherr WTes 1672 to świetne urządzenie, które profesjonalnie zadba o Twoją kolekcję win. Jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników tego trunku i osób, które chcą przechowywać swoje perełki w najlepszych warunkach.

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o