Blender Beko TBS3164X – recenzja sprzętu

patrycja | 20 września 2019

Blender to jedno z praktyczniejszych urządzeń w kuchni. Jest wielofunkcyjny, dzięki czemu bardzo ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków. To ten rodzaj sprzętu, który zna chyba każdy z nas, ale nie każdy wie, jak wybrać naprawdę dobry model. Taki, który długo nam posłuży i dodatkowo będzie naprawdę codziennym pomocnikiem kuchennym. Zwiedzając ogromne powierzchnie Targów IFA2019 natrafiliśmy na wiele ciekawych modeli. Wpadł nam w oko jeden z nich – Beko TBS3164X. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, to chodź, opowiem dziś o tym urządzeniu.

Jak wybrać dobry blender?


Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie? Przede wszystkim na jego moc. To bardzo ważna kwestia, bo określa zasięg pracy urządzenia. Im większa moc, tym skuteczniejsza praca i lepsze efekty. Na przykład, blender o słabej mocy nie poradzi sobie z twardymi produktami, które z pewnością szybko rozdrobni mocniejsze urządzenie.

Poza tym ważna jest też regulacja prędkości. Sprawdź przed zakupem, jaki typ zmiany prędkości posiada dany model –płynna czy stopniowa. Zwróć też uwagę na ilość poziomów prędkości danego modelu oraz funkcję Turbo.

7 pytań dotyczących blendera - znasz je?

Specyfikacja techniczna blendera Blender Beko TBS3164X

  • moc – 1600 W
  • pojemność kielicha – 2 litry
  • wykonanie – szkło
  • regulacja poziomów mocy – płynna

Blender Beko TBS3164X - recenzja sprzętu

Czy to dobry model?


Biorąc pod uwagę moc urządzenia to jest to bardzo dobry model. 1600 W to naprawdę dużo. Dzięki takiej mocy silnika, masz pewność, że blender Beko TBS3164X poradzi sobie z kruszeniem nawet najtwardszych składników. Także lodu. Bo jedną z praktyczniejszych funkcji jest w tym modelu właśnie kruszenie lodu.
Następna kwestia to łatwość czyszczenia. Szklany dzbanek możesz myć w zmywarce. A system łatwego demontażu ostrzy sprawia, że samo czyszczenie nie zajmuje dużo czasu.
Kolejnym plusem jest także płynna regulacja poziomów mocy. To ważny aspekt, nie tylko dla użytkownika, ale też dla samego urządzenia.

Lodówka Beko RCSA270K30XP - recenzja sprzętu

 

Blender Beko TBS3164X charakteryzuje się solidnym wykonaniem i dobrą jakością. Jest to produkt, który na Targach IFA2019 zdobył duże uznanie wśród uczestników i zebrał bardzo pozytywne recenzje.

Beko TBS3164X czy to dobry wybór

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najciekawsze artykuły