Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Trymer Philips Oneblade QP2520/20 recenzja

Trymer Philips Oneblade QP2520 20 recenzja2
Baza porad North.pl - opisy produktu 2

Philips OneBlade to nowoczesna golarka hybrydowa 3w1, dzięki której możesz przycinać, golić i modelować zarost. Została zaprojektowana z myślą o mężczyznach, którzy chcą samodzielnie, ale profesjonalnie stylizować swoje włosie. Z trymerem Philips to dziecinnie proste!


Philips Oneblade – funkcje

Trymer Philips Oneblade QP2520/20 został wyposażony w specjalny, szybko poruszający się nożyk, który osiąga nawet do 200 ruchów na sekundę, dzięki czemu gwarantuje jeszcze lepsze i bardziej precyzyjne golenie. Co ważne, posiada unikalny, podwójny system ochrony, żeby nie powodować podrażnień skóry, dając jeszcze więcej opcji golenia do wyboru.

I tak, do przycinania można użyć jednej z trzech ruchomych nasadek o różnych stopniach przycinania: 1 mm – dla zarostu popołudniowego, 3 mm – dla zarostu kilkudniowego, albo 5 mm dla zdecydowanie dłuższego. Z kolei do nadawania kształtu użyj dwustronnego ostrza. Dzięki niemu możesz golić zarost w każdym kierunku. Daje to komfort działania i precyzję w idealnej stylizacji. Kolejną opcję stanowi golenie. Co ważne, trymer Philips OneBlade nie przycina zarostu zbyt blisko skóry, tak aby jej nie podrażnić, zwłaszcza w tych delikatniejszych partiach twarzy. Gwarantuje to golenie zarostu w każdym kierunku bez podrażnień.

Trymer Philips Oneblade QP2520 20 recenzja
źródło: philips.pl

Idealne dopasowanie

OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, dzięki czemu golenie staje się łatwe, szybkie i bardzo komfortowe. Praktycznym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta jest wodoodporność trymera. Dzięki temu można golić się nie tylko na sucho, ale także bez żadnego problemu na mokro, nakładając piankę pod prysznicem. Ta zaleta ułatwia też dbanie o czystość urządzenia. Po skończonym goleniu nie ma problemu z opłukaniem urządzenia pod bieżącą wodą.

Trymer Philips Oneblade jest wyposażony w specjalny akumulator Ni-MH, dzięki czemu zapewnia 45 minut ciągłej pracy po 8 godzinach ładowania.

Produkt to lider wśród mężczyzn. Użytkownicy wystawiają mu bardzo dobre recenzje, wskazując jako główne zalety właśnie precyzję i bezpieczeństwo użytkowania na najwyższym poziomie, a także komfort w obsłudze. Jeden z kupujących tak napisał swoją recenzję:

Jestem zadowolony z produktu, faktycznie nie podrażnia skóry i nie zauważyłem efektu „ogrzewania” twarzy, gdy urządzenie się nagrzeje od pracy.

Inna brzmi:

Golarka praktyczna i łatwa w obsłudze. Nie wymaga dodatkowych płynów do golenia, łatwo się czyści, łatwo modeluje wąsy i brodę. Nie goli tak gładko, jak maszynka jednorazowa, ale można nią przyciąć wąsy lub brodę na odpowiednią długość. Jest też praktyczna w podróży, bo zajmuje mało miejsca.

Trymer Philips Oneblade to z pewnością świetny wybór. Wielkie możliwości za niewielkie pieniądze – ok. 100 zł.

Trymer Philips Oneblade QP2520 20 recenzja3
źródło: ebay.com
Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o