Naprawiaj, nie wyrzucaj!
Dołącz do #RepairChallenge

Lodówka Samsung RB31FERNDBC recenzja

Jak działa lodówka Samsung RB31FERNDC?

Niewątpliwym atutem nowoczesnej chłodziarko-zamrażarki jest jej design. Niebanalny wygląd z pewnością wkomponuje się w każde wnętrze i nada mu charakteru. Nie tylko prezentuje się świetnie, ale jest też wydajna. Choć ma dużą pojemność – całość ok 300 litrów – to przy tym jest bardzo oszczędna. Klasa A+ zadba o mniejsze zużycie energii, co zaprocentuje mniejszymi rachunkami za prąd i większą dbałością o środowisko. Jest wyposażona w kompresor Samsung Digital Inverter Compressor, który ma 5 cykli pracy. Dzięki temu urządzenie utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz i zmniejsza zużycie kompresora, a co za tym idzie, wytwarza mniejszy hałas.

Lodówka Samsung RB31FERNDBC recenzja
Źródło: neonet.pl

Lodówka jest bardzo praktyczna w użytkowaniu. Dzięki wysuwnej półce Easy Slide bez problemu sięgniemy po produkty umieszczone w tylnej części półki, bez konieczności wyciągania lub rozstawiania wszystkiego po drodze. Podobnie jest z szufladą w zamrażarce – możemy wysunąć ją całkowicie, nawet jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem 90 stopni. Ułatwiony dostęp do wszystkich produktów w szufladzie i dbałość o porządek w lodówce na najwyższym poziomie.

Zalety lodówki Samsung no Frost

Kolejny praktyczny trik to duża, pojemna półka na drzwiach. Jest głębsza, niż te w standardowych lodówkach, dzięki czemu bez problemu schłodzimy większą ilość napojów w butelkach i kartonach. Funkcja wygodna przede wszystkim latem podczas wysokich temperatur. A skoro już o lecie mowa, to chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDBC charakteryzuje się sporą oszczędnością w trakcie Twoich wakacji. Jeśli wyjeżdżasz na urlop i przez jakiś czas nie będziesz korzystać z lodówki, nie musisz wyłączać jej z prądu. Ten model sam zmniejszy temperaturę i ilość pobieranego prądu potrzebnego do minimalnego utrzymania bieżącego stanu.

Chcę więcej w lodówce…

W tej lodówce znajdziesz funkcję True No Frost – czyli równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza wewnątrz zamrażarki. Wnętrze jest wentylowane, a wilgotne powietrze kierowane do skraplacza, zatem nie tworzy się lód i nie trzeba rozmrażać lodówki. Z kolei w chłodziarce na podobnej zasadzie działa opcja Multi Flow. Rozprowadza powietrze po wnętrzu, więc nie musisz zastanawiać się, która półka jest najchłodniejsza i gdzie ustawiać konkretne produkty. Od teraz wszystkie półki chłodzą tak samo!

Dodatkową zaletą chłodziarko-zamrażarki Samsung RB31FERNDBC jest oświetlenie Top Led. Nie dość, że bardziej oszczędne, niż tradycyjne żarówki, to zdecydowanie jaśniejsze. P.S. w nocy też działa.

Oceń post:
avatar
  Subscribe  
Powiadom o