Lodówka Samsung Family Hub RF56M9540SR nowość na rynku AGD

patrycja | 9 sierpnia 2018

Co oferuje lodówka Samsung Family Hub RF56M9540SR? 

Jedziesz po pracy do sklepu, ale zapomniałeś o liście zakupów? To żaden problem! Lodówka Samsung Family Hub RF56M9540SR ma wbudowane wewnątrz urządzenia trzy kamery, które robią zdjęcia po każdym zamknięciu drzwi, a Ty wyświetlasz je na swoim smartfonie. Dzięki funkcji View Inside możesz też zdalnie zajrzeć do lodówki i sprawdzić jej aktualny stan na telefonie. I już wiesz, jakich produktów brakuje Ci do przyrządzenia pysznego obiadu. Ponadto, żeby nie gubić listy zakupów, możesz stworzyć ją w aplikacji SmartThings i wyświetlać na ekranie lodówki lub smartfonie.

Dzięki temu wszyscy domownicy wiedzą, czego aktualnie brakuje w domu, a lista zakupów, na bieżąco modyfikowana, zawsze jest pod ręką.
Nie masz dziś czasu na zakupy ani pomysłu na obiad? Żaden problem! Funkcja Family Hub wyświetli przepisy na danie z tych składników, które aktualnie masz na półkach w lodówce. Gotuj więc łatwo i szybko z tego, co masz pod ręką.

Najlepsze funkcje w lodówce

Ekran dotykowy to nie tylko lista zakupów czy monitoring wnętrza lodówki. Dzięki niemu możesz zapomnieć o karteczkach przyczepianych na lodówce z ważnymi datami albo nadchodzącymi wydarzeniami. Wizyta u lekarza? Imieniny babci? Rocznica ślubu? Od dziś swój plan dnia możesz synchronizować z kalendarzem Google i ustawić przypomnienie na konkretny dzień i godzinę.

Dzięki temu o niczym już nie zapomnisz! Ekran Family Hub może być także telewizorem albo odtwarzaczem multimedialnym. Podczas gotowania możesz na nim wyświetlać ulubione seriale i programy. A jeśli masz ochotę posłuchać muzyki, to wbudowane głośniki stereo zadbają o perfekcyjny dźwięk. Dzięki połączeniu z Internetem ścigasz ulubione utwory ze Spotify albo korzystasz z przeglądarki internetowej. Jesteś na bieżąco ze wszystkim, co ważne albo interesujące, a dodatkowo przygotowujesz jedzenie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Podsumowanie sprzętu

Kolejną zaletą aplikacji SmartThings w lodówce Samsung Family Hub RF56M9540SR jest możliwość połączenia wszystkich urządzeń w smart domu ze sobą i kontrolowanie ich na bieżąco. Zaprogramowanie odkurzania IRobotem, nastawienie piekarnika albo sprawdzenie, ile czasu pozostało do końca prania – to wszystko możesz robić za pomocą jednego urządzenia, Twojego smartfona! Prowadzenie domu jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

InstaView

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o