Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X – recenzja sprzętu

patrycja | 10 sierpnia 2018

Kuchenka mikrofalowa to bardzo praktyczne urządzenie w wielu kuchniach. Dzięki niej możemy szybko pogrzać potrawę czy napój. Jest ogromnym ułatwieniem codziennych czynności. Dziś przedstawimy recenzję modelu, który naszym zdaniem jest wart uwagi. Mowa o kuchence mikrofalowej Samsung GE83X.

Na dzień dobry

Urządzenie już od samego początku przyciąga uwagę wyglądem. Bardzo stylowy i nowoczesny design nadaje wystrojowi każdej kuchni charakteru i elegancji. Dodatkowo Samsung GE83X łatwo się czyści dzięki dużej, szklanej szybie. W przedniej części jest również miejsce na ekran dotykowy, który sprawia, że sterowanie urządzeniem jest niezwykle proste i intuicyjne. Dodatkowo, za pomocą kilku przycisków możemy dopasować najlepsze parametry mikrofalówki do rodzaju przygotowywanego dania. Pomoże nam w tym z pewnością 10 różnych programów pracy urządzenia. Wnętrze jest zabezpieczone ceramiczną powłoką, która ułatwia usuwanie zabrudzeń i rozprzestrzenianie się bakterii. Jest nawet odznaczona atestem higienicznym Hohenstien Institute w Niemczech za swoją najwyższą jakość.

Wnętrze kuchenki mikrofalowej

Specyfikacja techniczna mikrofalówki Samsung GE83X

Jednym z trybów pracy jest tryb eko, który oszczędza jeszcze więcej energii, bo nawet do 40%, w trakcie czuwania. Wystarczy zatem jeden przycisk, żeby nie tylko zmniejszyć rachunki za prąd, ale także zadbać o środowisko.
Poza tym, kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X osiąga maksymalną moc do 1100 W przy używaniu funkcji grilla, czyli szybkiego przygotowania potrawy. Moc jest oczywiście dopasowana do wybranego trybu pracy. I tak inny poziom mocy używany jest do podgrzewania potrawy, a jeszcze inny do rozmrażania produktów.
Przy opcji szybkiego podgrzewania urządzenie automatycznie ustawia czas pracy. Wystarczy tylko, że określimy jaki rodzaj produktów i ile jego porcji wkładamy do mikrofalówki. Mogą to być m.in. zimne lub mrożone dania do trzech składników, minipizze, dania z makaronu, zapiekanki, czy zimne napoje.
Podobnie jest przy trybie rozmrażania – określamy rodzaj i wagę produktów, a urządzenie samo dobierze odpowiednie parametry.

Sprzęt kuchenny - mikrofalówka

Czy polecamy?

Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X to nowoczesne rozwiązanie dla każdego domu. Bardzo bezpieczna, bo posiadająca system zabezpieczenia panelu sterującego przed dziećmi podczas pracy urządzenia. Ekran dotykowy jest niezwykle prosty i intuicyjny. Urządzenie jest zatem łatwe w obsłudze, ale też w utrzymaniu czystości – posiada funkcję Steam Clean, czyli czyszczenia parą. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas przy codziennym przygotowaniu posiłków.

Oceń post

kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocen / 5. liczba ocen:

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najciekawsze artykuły