Fenomen szczoteczki Philips Sonicare Easy Clean HX6511/50?

patrycja | 3 sierpnia 2018

Szczoteczka soniczna jest nowszą wersją klasycznej wersji elektrycznej. Do jej głównych zadań należy jeszcze dokładniejsze i bardziej precyzyjne czyszczenie nawet tych najtrudniej dostępnych partii jamy ustnej. Jednym z modeli zaproponowanych przez markę Philips jest Sonicare Easy Clean HX6511/50. Czym się wyróżnia?


Cechy szczoteczki Sonicare Easy Clean HX6511/50

To podstawowa wersja szczoteczki sonicznej, jednak posiada szereg nowoczesnych funkcji. Dzięki nim szczotkowanie jest nie tylko łatwe, ale i bardzo dokładne. Przede wszystkim w urządzeniu zastosowano technologię DFA (Dynamic Fluid Action), czyli połączenie szybkich ruchów włókien wraz z szerokim zakresem ruchów wymiatających. W praktyce oznacza to tyle, że Easy Clean czyści jeszcze dokładniej i skuteczniej, niż tradycyjna szczoteczka, bowiem wykonuje ok 31 tys. ruchów na minutę, podczas gdy zwykła szczoteczka – raptem 60.

Ponadto, jest to świetne rozwiązanie dla osób noszących aparaty ortodontyczne i implanty. Kolejną zaletę modelu Sonicare Easy Clean stanowi funkcja Quadpacer, czyli timer, który odmierza 2 minuty szczotkowania, a dodatkowo, co 30 sekund przypomina o zmianie partii jamy ustnej. Dzięki temu użytkownik posiada gwarancję równomiernego i precyzyjnego mycia zębów.

Fenomen szczoteczki Philips Sonicare Easy Clean HX6511/50
źródło: argos.co.uk

Użytkowanie szczoteczki

Jeśli do tej pory korzystałeś ze zwykłej szczoteczki manualnej i masz obawy, że ciężko będzie przestawić się na soniczną, to… Nie trzeba się tego obawiać! Sonicare Easy Clean jest wyposażona w funkcję East Start, która stopniowo przyzwyczaja użytkownika do nowego sposobu czyszczenia zębów. Posiada regulację mocy od minimalnej do maksymalnej.

Dodatkowo urządzenie dysponuje wbudowanym akumulatorem, więc może służyć przez wiele lat. Po pełnym naładowaniu działa nawet do dwóch tygodni. Jest to zatem inwestycja na lata, a nie na chwilę. W dodatku za naprawdę małe pieniądze.

No właśnie, czas przejść do sedna, czyli do tego, na czym polega sukces szczoteczki sonicznej Sonicare Easy Clean. Nie dość, że bardzo dokładnie dba o higienę jamy ustnej, używając przy tym nowoczesnych zastosowań i funkcji, to jeszcze kosztuje niewiele. Można ją kupić już za mniej niż 200 zł. To bardzo mało w porównaniu z innymi szczoteczkami sonicznymi, które są dostępne na rynku, a posiadają bardzo podobne funkcje. Jest trwała i solidna, kosztuje niewiele, a jej regularne używanie zapewnia szybki i trwały efekt! Nic, tylko spróbować.

Fenomen szczoteczki Philips Sonicare Easy Clean HX6511/50
źródło: amazon.com

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o