Czy zmywarka dla singla to opłacalny interes?

katarzyna | 23 lipca 2018

Zmywarka do naczyń to z pewnością bardzo dobra inwestycja. Choć nie kosztuje mało, wydatek ten w przyszłości na pewno się zwróci. Przede wszystkim dlatego, że podczas mycia naczyń w zmywarce zużywamy mniej wody, niż podczas zmywania ręcznego.

Co ważne, zmywarka w trakcie jednego cyklu mycia wykorzystuje kilkakrotnie tę samą wodę po uprzednim przefiltrowaniu, a dodatkowo tylko część zużywanej wody jest podgrzewana. Taką oszczędność zauważy w swoim budżecie nie tylko kilkuosobowa rodzina. Z pewnością też singiel lub singielka.

Zmywarka dla singla, czyli jaka?

Jednak, o ile kilkoro domowników zapełni zmywarkę brudnymi naczyniami w jeden dzień, o tyle singlowi zajmie to nie rzadko tydzień! A przecież mało kto chce trzymać brudne naczynia przez kilka dni. To oczywiste. Dlatego też producenci w swojej ofercie posiadają, małe zmywarki, które z łatwością można ustawić na blacie. A jeśli jednak chcemy trzymać urządzenie pod zabudową, możemy wybrać mniejszy model o szerokości 45 cm (klasyczny to 60 cm).

Warto wspomnieć jeszcze o zmywarkach kompaktowych, które swoim wyglądem przypominają kuchenkę mikrofalową. Niestety nie posiadają opcji połowy załadunku, ale ich wymiary są naprawdę niewielkie ponieważ nie przekraczają 55 cm długości ani szerokości. Dlatego to może być odpowiednia zmywarka dla singla do kawalerki. Do czołowych producentów produkujących zmywarki kompaktowe zaliczyć można Candy, Bosch, Hotpoint – Ariston.

zmywarka dla singla
Żródło: siemens-home.bsh-group.com

Dla kogo mała zmywarka?

Ciekawym rozwiązaniem są też zmywarki posiadające program, który umożliwia wybór zmywania ekonomicznego albo mycie tylko jednego kosza naczyń.
Zmywarka dla singla to świetne ułatwienie życia codziennego dla każdego, bez względu na to, czy mieszkamy z rodziną, czy w pojedynkę. Niewątpliwie oszczędzamy czas i pieniądze. Zatem warto podczas urządzania mieszkania zapoznać się z pełną ofertą zmywarek na rynku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

zmywarka dla singla
Żródło: siemens-home.bsh-group.com

Oceń artykuł

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.6 / 5. Liczba głosów: 8

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments