Blender ręczny Bosch maxomixx MSM881X1

katarzyna | 26 lipca 2018

Bosch to druga firma po Zelmerze najchętniej wybierana podczas zakupów sprzętu AGD. Czy Ty też do niej należysz? Szczególnym zainteresowaniem naszym i waszym, jak się okazuje, cieszy się blender ręczny MSM881X1. Co w nim zatem jest tak interesującego? Sprawdźmy.


Najważniejsze funkcje blendera MSM881X1

Czy blender w obecnych czasach ma tylko miksować owoce i robić koktajle? Otóż nie. Ma być przede wszystkim wielozadaniowy, czyli musi kroić, ubijać, przecierać oraz blendować. Taką rolę spełnia właśnie blender Maxomixx. Wykonany ze stali szlachetnej, niewątpliwie wytrwały, przetrwa niejedne święta w domu. Elementy dodatkowe, typu pojemniki czy pokrywki, wykonane są z tworzywa sztucznego. Lepiej unikać mycia w zmywarce, co by nie zmatowił się plastik albo wypaczył pod wpływem temperatury.

Parametry urządzenia

Co nas – jako użytkownika interesowałoby najbardziej? Na pewno odpowiedź na pytanie: czy podoła miksowaniu? W tym przypadku liczy się moc, z jaką pracuje blender. Tutaj producent zapewnia o 800 W, co jest zawrotną prędkością przy 12 poziomach regulacji. Śmiało posieka twarde orzechy, pokruszy czekoladę i wiele innych produktów spożywczych. Jak zatem z głośnością mini rakiety? Blendery nigdy nie należały do cichych urządzeń. Jednak warto pamiętać o tym, że praca ich musi być okresowa, z przerwami. W innym przypadku może dojść do przegrzania silnika i w konsekwencji spalenia.

Blender ręczny Bosch maxomixx MSM881X1
źródło: bosch-home.pl

Akcesoria dla MSM881X1

Nie jeden skusi się na wszechstronność blendera i dużą ilość akcesoriów. Dla miłośników sałatek mamy tutaj przystawkę Kubixx do krojenia w kostkę o wymiarach 9 x 9 mm. Ponadto standardowy rozdrabniacz i malakser. Obróbka warzyw przy kuchennych rewolucjach nie byłaby bardziej prostsza, niż z tym blenderem. Jeżeli pieczesz ciasto i potrzebujesz gęstej, jednorodnej piany, z trzepaczką dołączoną do zestawu zrobisz to w kilka sekund. Zazwyczaj potrzebujemy coś zmiksować, czy zupę-krem, czy owoce do smoothie. Metalowa końcówka do miksowania wypada bardzo dobrze w tej roli.

Nic jednak tak nie urzeka, jak prosty montaż elementów i łatwość w utrzymaniu (nie lubimy długo stać w kuchni i myć). Ergonomiczny kształt rączki zapewnia pewny uchwyt, a antypoślizgowa powłoka sprawi, że pomimo śliskich rąk, stabilnie będziemy trzymać narzędzie pracy. Cena to około 350 zł.

Bosch Maxomixx MSM881X1
źródło: allegro.pl

Oceń post

kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocen / 5. liczba ocen:

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najciekawsze artykuły